Dzień dziecka z PGE

Jak PGE zorganizował Dzień Dziecka? Zaczęło się od kolorowania, ale jednie tych obrazków, które miały związek z energią, później odbyło się losowanie i nagrody. Dzień Dziecka w PGE trwał cały tydzień, aby wziąć udział wystarczyło, odwiedzić jedno z Biur Obsługi Klienta PGE. Prace wykonane przez pociechy, stroją teraz wnętrza Biur Obsługi Klienta PGE.

Niektóre obrazki są naprawdę piękne i zdobią później ściany naszych placówek. Z okazji święta dzieci, chcemy docenić plastyczny talent najmłodszych i nagrodzić je firmowymi zestawami upominkowymi – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Konkurs rozpoczął się w czwartek 25 maja i potrwał do piątku 2 czerwca włącznie. Wszystkie dzieci do lat 10, które w tym czasie pokolorują jeden ze specjalnie przygotowanych obrazków mogły zgłosić pracę do konkursu. Kolorowanka powinna zostać podpisana przez Rodzica lub Opiekuna i złożona w Biurze Obsługi Klienta, w trakcie wizyty.

Zobacz cennik PGE na cena-energii.pl

Spośród wszystkich prac konkursowych wyłonionych zostanie siedmiu zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 czerwca 2017 r. O konkursie możńa poczytać tutaj – www.pge-obrot.pl oraz www.facebook.com/gkpge